Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kinövés a nyelvemen, mitől...

Kinövés a nyelvemen, mitől lehet és mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Ma reggel ahogy felkeltem furcsa volt a nyelvemnek és ahogy ki mentem a fürdőbe meg láttam, hogy valami kinövés van a nyelvemen. Nem tudtam mi az meg akartam fogni de amikor sikerült akkor meg fájdult(picit meg huztam). De utána amikor elkezdtem nézni, olyan szinü mint a nyelv de picit vörösebb az alja, de a teteje ilyen fehér mint majdnem az egész nyelvem, de ez eddig nem volt ilyen. De ahogy észre vettem fogat mostam és szájölbitést használtam a Listerine-nel a nyelvemet is megmostam fogkefével picit kelemetlen volt amikor a kinövésnél volt. De ugyan ugy maradt a minden a fehér/szürkés nyelv és a kinövés.


Az érzés amit érzek a számban az rettentően furcsa mert tudom ott van egy kinövés és ami engem nagyon zavar mert eddig nem volt ott. De néha picit fáj de inkább nagyon kellemetlen érzés számomra mert ott van vagyis irritál engem.



Mitől lehet ilyen?? Mit tegyek ellene??


Orvoshoz leghamarabb szerdán vagy csütörtökön tudok menni.



2016. okt. 10. 12:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!