Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kaphatok el így nemi betegséget?

Kaphatok el így nemi betegséget?

Figyelt kérdés

Kaphatok el úgy nemi betegséget hogy még sohasem feküdtem le senkivel? A leg intimebb dolog köztem és a jelenlegi barátnőm között volt az az hogy egyszer "játszottunk a másikéval" kézzel. A barátnőmnek nincs nemi betegsége szóval ő nem adhatott át nekem semmit elméletben.

Csókolózni szoktunk meg önkielégítést szoktam végezni alkalmanként.

Kaphattam el így nemi betegséget? Tudom lehet hogy hülye kérdés.



2016. okt. 12. 19:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, nemibetegséget így nem kapsz el.
2016. okt. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szóval ha attól félek hogy szifiliszem van mert hasonló tüneteket tapasztalok magamon akkor fölösleges aggódnom mert nem lehet? (nem örökölhettem anyámtól sem)
2016. okt. 12. 20:29
 3/10 anonim ***** válasza:
Mégis honnan lenne szifiliszed? Ha normális szociális körülmények között élsz, egy fejlett országban, úgy hogy még szexuális életet sem élsz, az esélyed rá megközelítőleg nulla.
2016. okt. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak mert olyan tüneteket tapasztaltam magamon mint a szifilisz 2. stádiumának tünetei. De pont ezért is írtam ki a kérdést mert csodálkoztam és nem tudtam hogy lehetséges lenne-e. De ha nincs rá nagy esély akkor örülök.
2016. okt. 12. 21:06
 5/10 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz? milyen tünetek? csak nem begugliztad és kijött rá a szifilisz? ez a betegség már alig létezik :D elég "szégyen" lenne belehalni például. Afrikában van még, meg ilyen helyeken
2016. okt. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát több oldalon is elolvastam mit írnak róla és azt írják hogy kiütésszerű dolgok jelennek meg a nemi szerven és egyéb helyeken is akár (száj, kéz, hát, láb, stb.). És azt írják hogy ezek a tünetek nem járnak fájdalommal, viszketéssel vagy egyéb érezhető tünetekkel, csak látszódnak. És nekem sem fáj nem viszket és semmi ilyesmi. Ezen felül néztem sok sok képet és az én kiütéseim is hasonlítanak rá, csak nem olyan látványos és durva mint amilyeneket átlagosan láttam a legtöbb képen.
2016. okt. 12. 21:13
 7/10 anonim ***** válasza:
miért nem mész orvoshoz? egyébként nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni, kiütésed nagyon sok mindentől lehet. a legvalószínűbbre kell elsőkörben mindig gondolni, és a szifilisz semmi esetre sem áll az első helyen.
2016. okt. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Megyek orvoshoz, csak azért rossz a tudatlanság és félek hogy valami komoly.

És azért gondoltam arra mert több féle kiütés van különböző betegségeknél és az enyém úgy néz ki mint a szifiliszé, de gyébként lichen planusra is hasonlít vagy mire

2016. okt. 12. 22:13
 9/10 anonim ***** válasza:
Nos én innen nem tudom megállapítani, de az biztos, hogy nem szifilisz. Na ez egy példa, hogy milyen veszélyes tud lenni ilyenkor a google. Halálra rémítik az emberek magukat. Mert a google a legkomolyabbat hozza ki és nem a legvalószínűbbet.
2016. okt. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hát igen :) ezért is kérdeztem rá itt is hogy mennyire lehetséges mert tudtam hogy nem 100%-osan megbízható a google. De biztosat így is csak orvos tud mondani, de kicsit beparáztam és szerettem volna jobban megbizonyosodni a dolgokról.

Kösznöm a segítséget egyébként

2016. okt. 12. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!