Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Garatmandulaműtét?

Garatmandulaműtét?

Figyelt kérdés
23 napja vették ki a mandulámat..Az első 10 nap brutális volt , 2 hét után már tudtam midnent kb rendesen csinálni , de még mindig ugy érzem hogy nem vagyok telejsen felépülve. Meg még vna 1 kis lepedék jobb oldalt , néha fáj is főleg ásitáskor. Normáélis ez még ilyenkor? Doki annyit mondott utolsó kontrollon hogy szépen gyógyul és kész .

2016. okt. 13. 13:31
 1/3 Ignis Subdialis ***** válasza:
Sajnos "normális", nekem még 20 évig a műtét után ott volt egy hólyag pl. és semmilyen doktort nem érdekelt. És ugyanúgy nagyon lassan gyógyult. Mondjuk ma már több tapasztalatom van, ha ma vágnak valamit rajtam, akkor Staphisagria és sokkal gyorsabban gyógyul.
2016. okt. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát nemtudom elvileg 3 hét után teljesen bekéne gyógyulnia , de én nem úgy érzem. Ez durva hogy nem mondanak semmit a hólyagra , több doktornál is jártál?
2016. okt. 13. 14:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnálom,hogy csak most kérdezel!


Óránként egy cseresznyemagnyi méz teljesen elveszi a fájdalmat.Azonnal,műtét után is fogyasztható.A fájdalomcsillapítás mellett baktériumölő is,és ezért gyorsítja a gyógyulást.

2016. nov. 9. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!