Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet ez bélféreg?

Lehet ez bélféreg?

Figyelt kérdés
Két napja nagyon viszket a végbélnyílásom. Szinte egész nap. Ma találtam a székletemben egyetlen fehér kb. 2 mm-es csíkot, ami olyan volt mint a giliszta, de nem mozgott. Volt már bélférgem és az is így nézett ki. Viszont ez teljesen mozdulatlan volt, és csakis egy darab. Van itthon Vermox tabletam /belferegre van/, be merjem venni így, hogy nem vagyok benne biztos, hogy belfergem van? Egyebkent hasmenesem is van, mondjuk az lehet, hogy az antibiotikumtol van amit 2 napja szedek, de a belfereg tunete is. Koszi elore is a segitseget!
2016. okt. 14. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyél sok fokhagymát pl Piritós kenyérel vagy egyébel naponta lehet hogy kellemetlen lessz a szájszagod de ha van pár féreg a végbél nyilásodban az tuti kihajtja ez a leggjobb házi gyógyszer nekem is volt.Ez egy elhalasztott kézmosás és máris van.Fokhagyma 2-3 napig és biztos hogy kihajtja belölled.
2016. okt. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És véletlen se nyulj oda mert ezek a petéken kivülre teszik az ujjaiddal letörlöd és könnyen tovább adod vagy ha a szádhoz nyulsz akkor több is lehet.
2016. okt. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Fokhagymát nem bírja a gyomrom :( Szerintem beveszem a gyógyszert, úgy gondolom bajom nem lehet tőle.
2016. okt. 14. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!