Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet valami bajom, ha előbb...

Lehet valami bajom, ha előbb abba kellett hagynom az antibiotikumot?

Figyelt kérdés

Múlt hét hétfőn kaptam arcüreggyulladásra Augmentint (21 darabos), abból beszedtem 12 darabot, de mivel nem hatott (5 napig lázas voltam mellette), ezért múlt hét pénteken elmentem a gégészetre, ahol Prixotert írtak fel. Bevettem belőle 2 darabot, de kiütéses lettem tőle, és bedagadt a szám, így 2 szem után azt is abbahagytam. Csütörtökön visszamentem a gégészetre, ahol nem írtak fel újabb antibiotikumot, azt mondták, hogy ennek most már az orrspraytől el kell múlnia...

Lehet valami bajom, hogy egyik antibiotikumot se szedtem végig? Lehetséges, hogy 1-2 hét múlva megint visszaesek, hogy ennyire össze-vissza szedtem a gyógyszereket?



2016. okt. 15. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha allergiás voltál a gyógyszerre, akkor nem lehet szedni tovább. Nem lesz semmi bajod, hogy abbahagytad. Ezüstkolloidot fújj az orrodba, és a légcsövedbe. Ettől nem leszel allergiás. Ha van Bioptron lámpád, akkor naponta többször lámpázd meg magadat. Infra is jó, ha nincs az előző.
2016. okt. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
VIGYAZAT EZ EZÜPST KOLLOID OLDATOKRE- MERT NAGYON MODERN MOST-DE SOKAN ALLERGIASOK IS RÁ
2016. okt. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!