Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hüvelygomba lenne?

Hüvelygomba lenne?

Figyelt kérdés

Eloszor is azt szeretnem kérdezni hogy mi a különbség a huvelygomba es a fertőzés?

Ma reggel ota nagyon viszket(kicsit talan szúr/csíp) is ott lent. De semmilyen túrós állagú folyasom sincs, legalábbis nem lattam hogy lenne. Csak a vizeletem lett világosan sargasabb szinu.

Vagy ez csak egyszeru felfazas lenne? Mi lehet a bajom?



2016. okt. 19. 21:21
 1/4 anonim válasza:
Ha nagyon viszket, csíp ajánlom hogy menj nőgyógyászhoz :) ő el tudja mondani a dolgokat :) de ha nem akarsz akkor még vegyél canesten kombit 1 illetve 3 kúpos van krémmel együtt :)
2016. okt. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, nem lehet tudni, hogy gomba, vagy bakteriális, így nem mindegy, mivel kezeled. Kéne egy vizelet tenyésztés, abból kiderül, de az jó pár nap, így minél hamarabb mégy dokihoz, annál hamarabb derül ki a probléma.
2016. okt. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Esetleg ha van barátod, akkor lehet el kaptál valamit. Őt a krémmel lehet kezelni (canesten kombi)
2016. okt. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat! Igen azt kihagytam hogy Szűz vagyok es 16eves. Anya éjszakas ugyhogy csak reggel jön haza en akkor meg mar suliba leszek, de holnap elkéne mondjam neki ha meg holnap is ennyire viszketni fog. Szerintetek hogy mondjam el neki? Vagy hogy hozzam fel egyaltalan?
2016. okt. 19. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!