Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet annak az oka hogy az...

Mi lehet annak az oka hogy az egyik lábam bedagadt méghozzá annyira hogy sokkal duzzadtabb mint a másik?

Figyelt kérdés
Tegnap este vettük észre mégcsak nem is én hanem barátnőm, lehet valami komoly bajom ebböl vagy mitöl lehet egyálltalán?

2016. okt. 22. 10:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Akár mélyvénás trombózis is lehet. Sürgősen menj orvoshoz!
2016. okt. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Pontosan, ahogy az előző is írja, azonnal irány a sürgősségi! Lehet, hogy csak egy szimpla ödéma, de akkor is lásson orvos, mert a trombózisba akár bele is halhatsz.
2016. okt. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hála az égnek elvégre csak 20 vagyok, lényegtelen, köszönöm a válaszokat
2016. okt. 22. 12:21
 4/14 anonim ***** válasza:
Nyugodtan ráérsz.
2016. okt. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Szerintem is, nem csinálok túl nagy aggódást az ügyböl, nézzük a jó oldalát legtöbb ember lesz minek örüljön, nincs mit ezen túl filózni:)
2016. okt. 22. 12:32
 6/14 anonim ***** válasza:
4. Tőled biztosan ráér.Saját maga miatt már nem. Persze,nem kell az ördögöt a falra festeni,de hiába 20 éves valaki,ha pl. valamilyen véralvadási zavara van,bármikor elkezdődhet egy trombózis. És igen annak lehetnek halálos szövődményei. Ha arról van szó,akkor mielőbb el kell ketdeni kezelni,ha nem legalább megynugszik a kérdező.
2016. okt. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ezért nem szeretem ezt az oldalt. Egyesek egy kis problémából is komoly betegséget kreálnak, más esetekben pedig olyanok,akik nem értenek hozzá osztogatják a tanácsokat.
2016. okt. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy komoly, ső fogalmam sincs mi lehet de kiváncsi voltam pár ember véleményére, elvégre nem fáj de látszik hogy szépen meg van duzzadva
2016. okt. 22. 21:40
 9/14 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Nem rád gondoltam. Sőt Neked ezt KOMOLYABBAN KÉNE VENNED! Remélhetőleg nincs komoly bajdo,de ennél a panasznál bőven benne van a pakliban egy mélyvénás trombózis! (még akkor is,ha nem fáj)
2016. okt. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Épp ezaz hogy semmi ilyet nem veszek komolyan, nem nagyon izgat mi lesz, másik meg az hogy nem engedhetek meg magamnak olyan luxust hogy dokihoz menjek, majdcsak magátol elmúlik vagy nem....
2016. okt. 22. 23:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!