Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az ekcema tenyleg mindengol...

Az ekcema tenyleg mindengol megjelenhet?

Figyelt kérdés
Egesz eletemben ekcemas voltam, contact dermatitisem van es evrol evre egyre tobb helyen jelenik meg. Mara mar az arcomon, nyakamon is es 1 hete mar a nemi szervem is szokott viszketni, piros foltos. Jartam mar 3 orvosnal, nem gombas fertozes, nem nemi betegseg, nem tudjak miez. Nagyon kellemetlen es akadalyoz mindenben, nem tudon koncentralni masra, mikor ott lent elkezd viszketni. Ha bekenem barmilyen kremmel, megjobban elkezd viszketni. Teas ulofurdo nem segit. Mar nem tudom mit csinaljak, hogy jobb legyen vagy elmuljon :(

2016. nov. 4. 09:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Ekcéma sajnos bárhol lehet. Ha kiskorod óta van akkor az genetikailag öröklött. Én is már nagyon sok bőrgyógyásznál voltam és eddig 1 olyat találtám aki tényleg ért hozzá.
2016. nov. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
melyik? es mit mondott? mi a megoldas vagy mi enyhiti?
2016. nov. 10. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!