Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Már órák óta szúr a szívem, a...

Már órák óta szúr a szívem, a szegycsontom bal oldala mögött. Mitől lehet ez? 17/f

Figyelt kérdés

Más tünetem nincs, csak elkezdett szúrni dél körül a szegycsontom bal oldalánál. Volt, hogy elmúlt egy időre, de visszajött. Nem csináltam ma semmi megerőltetőt, éppen ültem amikor kezdődött.

Nem szorít, nem nyom, csak egy bizonyos ponton szúr.

Mitől lehet ez?


2016. nov. 4. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel ez nem a szíved,hanem a a mellkasi,bordaközi izmok "szúrása". Attól is lehet,hogy túl sokat ültél, esetleg még rossz helyzetben is. Mozgasd meg magad és hagyd abba az ugyanabban a helyzetben valő ücsörgést.
2016. nov. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 IceFlame válasza:
Hát az ülés az 130 fokban ha lehet, a betegség nincs csak stressz miatt lehet ez. szóval leginkább maradj nyugodt. vezesd le egyszerre a düht. #Peace xd
2016. nov. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!