Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet koffeinmergezes?

Ez lehet koffeinmergezes?

Figyelt kérdés

Ma nagyon nehez napom volt. Sok dolgom volt. Reggel nagyon faradt voltam, igy nem tudtam tanulni stb. Kavet ittam hogy ne legyek faradt. Kb. 300-400 mg koffeint vittem be a nap folyaman a szervezetembe. (Zold tea,kave,csoki,kola) Tudom, ez rengeteg.

Most kicsit szedulok, kicsit homalyosan latok, az egyik pillanatban 60 masik pillanatban 132 volt a vernyomasom. Ittam sok vizet. Mivel enyhithetem a tuneteket?

14/F.


2016. nov. 7. 23:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet -
2016. nov. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Máskor ne csináld
2016. nov. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az 6-8 adag presszókávénak felel meg. Ez mindenképpen vérnyomásproblémákat okoz. Rosszul gondoltad, hogy a koffein hatására javul a felfogóképességed, mert ez nem így működik. Ha egy adag erős tea nem használ, akkor több koffein csak ront, mert izomremegésekhez vezet. Majd lassan lebomlik a koffein, nem tudod a tüneteket enyhíteni.
2016. nov. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!