Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 2hete kohogok es nem mullik...

2hete kohogok es nem mullik mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Korulbelul 2hete kezdodott az egesz,elmentem orvoshoz adott antibiotikumot ,koptetot szedtem/szedek, de nemhasznalt azota hasznaltam sopipat ,kamillat lelegeztem be ,folyamatosan szedem a koptetot is de semmi..Ejszaka nemtudok aludni 5-6szor kelek fel ,hogy nemkapok levegot ,de nemszakad fel az a valadek ..van ,hogy jon fel.. Dohanyzas ezt befolyasolja vagy nem? Mert mar azt is abbahagytam de mar nemnagyon birom a tarsasag miatt?! Es nemjavult..

2016. nov. 8. 09:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Vissza kéne menni az orvoshoz.

Sajnos most engem is olyan makacs nyavalya kapott el, hogy kétszer kellett gyógyszert szednem.

A dohányzás nagyon befolyásolja. Nem kéne most.

És persze pihenni kéne. Ki kéne feküdni.

Nálam is az volt a gond, hogy nem tudtam otthon maradni.

2016. nov. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A fogkeféd is ki kellene cserélni minden ilyensmi betegség után. Tudom kis dolog de szerintem fontos.
2016. nov. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajnos a köhögés sokszor nagyon elhúzódik, akár 1 hónapig is, de azért jó lenne ha visszamennél az orvoshoz, hogy meghallgassa a tüdődet. Ha nem szakad fel a váladék, akkor más lehet gyógyszer kellene.
2016. nov. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat!;)
2016. nov. 8. 15:38
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez a mostani köhögéses járvány, tényleg ilyen, sokáig elhúzódó. A románoknál is ez a helyzet.

Az én fiam is, aki egyébként pár nap alatt szokott tünetmentes lenni, most 1 hónapja, hogy köhög. És 2 hétig, neki sem jött fel semmi.

2016. nov. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
:/ meg mindig nemjo ,ejszaka altalaba mindig felkelek..sportolok,de futni se tudok mert nemkapok levegot..mit szedjek mar h javuljon?:o
2016. nov. 14. 09:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Csakis amit az orvos mond, mert nem mindegy, hogy köhögéscsillapítót kell szedni, vagy köptetőt, ez a köhögés milyenségétől függ, de olyan is van, hogy nappal köptető, éjszakára csillapító, viszont menj vissza az orvoshoz, ő majd felírja a megfelelőt.
2016. nov. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igyál hagymateát!
2016. nov. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hat aztmondta koptetot szedjek..:s

Okes kiprobalok mindent:D

Lehet az asztmam ujult ki.:s

2016. nov. 14. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!