Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » THC kimutatható véradásnál?

THC kimutatható véradásnál?

Figyelt kérdés

Szeptember közepén egy buliban elszívtam 1 Marihuanás cigarettát,de most tudtam meg hogy November közepén lesz véradás az iskolámban és nagyon szeretnék én is vért adni,úgy tudom hogy a THC 3 hónap alatt ürül ki a vérből,addig kimutatható.Ha én most elmennék vért adni és kimutatnák a THC-t a vérembe abból lehetne rendőrségi ügy, illetve ha THC-s vért adnék abból abból lehet bármi problémája aki megkapja a vért?

A válaszokat előre is köszönöm!



#marihuána #THC #dzsanga #cigi dohányzás
2016. nov. 9. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
45%
nem te vagy az első az oldalon, aki pontosan ugyanazt kérdezi, úgyhogy megtalálod a választ is bármelyik előzőnél. Ahhoz meg csak gratulálni tudok, hogy kábózol.
2016. nov. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Véradás előtt ki kell tölteni egy papírt, ott erre is rákérdeznek, ha igent felelsz, nem fogadják el, hogy vért adj.

Ez ilyen egyszerű.

Ha kamuzol és kiderül, akkor se lesz feljelentés nem besúgóhálózat a vöröskereszt, hanem feketelistára raknak, és többet az életbe nem adhatsz!

2016. nov. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A THC-t a vérből csak akkor mutatják ki, ha direkt azt keresik.

Egy sima véradásnál nem is nézik!

2016. nov. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!