Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Napközbe nehezebbek kapok...

Napközbe nehezebbek kapok levegőt mint általában, mi lehet?

Figyelt kérdés

Tegnap óta iskola közben tűnt ez fel nekem. Egyszerűen nehezebben kapok levegőt, több levegőt kell vennem mint átlagosan. Nem fulladozok csak érzem, hogy másabb. fél évet cigiztem, napi 2 szál volt, hétvégén több buli miatt. 3 hete teljesen letettem nem is hiányzik nem is fogok többet rágyújtani. Napi szinten járok foci edzésre, ott semmi panasz illetve amikor letudom foglalni magam szinte fel se tűnik.


15/F


2016. nov. 16. 13:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha akkor jelentkezik, amikor nem foglalod le magad, akkor ez inkább enyhe pánikbetegségnek vagy bevezetőjének tűnik. Persze a dohányzás biztosan nem tett jót, de ahhoz vérnyomást kellene mérni meg tüdőkapacitást (csak ehhez hiányzik a dohányzás előtti érték).
2016. nov. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mostanaban valoban sokat idegeskedtrm baratnom miatt de tok atlagos es sportos eletet elek fura ezt igy kimondani :/
2016. nov. 16. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!