Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szívritmus zavar miatt megyek...

Szívritmus zavar miatt megyek ma kardiológiára. Ott mit csinálnak?

Figyelt kérdés
Áprilisban sok stressz ért,rengeteg kávé,cigi.Sajna kórházba kerültem infarktus gyanúval és ritmuszavarral.Ott EKG,meg alap vizsgálatok és azt mondtág vannak extra ütéseim,de az EKG jó,de a T hullámok laposak de erre semmit nem mondtak.Mi az a lapos T hullám?Kaptam concor 5mg napi 1x.Előtte Betaloc 50mg volt napi 2x1.Most nagyon ideges vagyok hogy találnak e valami bajt ma a kardiológián.

#EKG-Ritmuszavar
2016. nov. 17. 08:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem 3 rossz EKG után sürgősségi beutalóval csináltak szív ultrahangot, a kardiológus műtétet javasolt mert többször olyan magasra felment a pulzusom h a vérnyomásmérő meg se tudta mérni, egyszer el is ájultam. Gyógyszert kaptam amire azt mondta h szednem kell életem végéig ha nem műtetem meg magam. Sajnos nekem a gyógyszer mellett is begyorsul a szívem, eddig csak terhelés hatására volt de kb 1 hónapja napi szinten van ritmuszavar. Szerintem neked is vagy UH-t vagy terheléses EKG-t csinálnak majd.
2016. nov. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Remélem azért már jól vagy!!!Nekem a pulzusom nem volt magas,csak úgy éreztem mintha 1-1-et kihagyna majd dobbanna egy nagyobbat.Jelenleg 60 és max 80 a nyugalmi pulzusom.EKG -ra azt mondták hogy jó,csak ki volt emelve hogy lapos T hullámok de erre se mondtak akkor semmit.Igaz akkor napi 10-15 kávé és 2 doboz cigi elment mert sajnos olyan dolog történt velem.Most nap 1 kávét iszok,cigi kb 1 doboz.Köszi a válaszod és jobbulást kívánok neked!
2016. nov. 17. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!