Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ugyanaz a "pesti" vírus már...

Ugyanaz a "pesti" vírus már sokadjára?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok Budapesten, vidéki kisvárosból költöztem fel. Amíg gimnazista voltam szinte soha nem voltam beteg, náthás is alig voltam. Több mint egy év alatt viszont már vagy hatodszorra kaptam el ugyanazt a kórt. A semmiből egyszer csak nagyon durván belázasodom és hasmenés. Csak ezek a tünetek. Meg persze a vele járó görcsök. Már nagyon unom, hogy egy szemesztert sem tudok úgy lehúzni hogy ne lennék 2x beteg. Mitől van ez miért nem tud már a szervezetem védekezni ez ellen és miért csak én kapom el a környezetemben?! Érzékeny lennék erre?
2016. nov. 17. 15:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Attól függ miről van szó. Lehet, hogy nem volt jó a kezelés vagy ha szedtél antibiotikumot az kinyírta a bélflórád és azért lettél beteges.


Akkor szokott ilyen lenni, ha nem kezelik ki rendesen és visszamaradnak kórokozók, amik esetleg idővel ellenállóbbak lesznek és kiújul folyamatosan, ha legyengül az immunrendszer.

2016. nov. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!