Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Megfázástól fájhat a hátam?...

Megfázástól fájhat a hátam? Nagyon fáj, mellhártya gyulladásom van a gyógyszert beszedtem amit írt a doki, de a szegycsont, és a hátam a vállaim alatt nagyon fájnak! Mi lenne jó rá?

Figyelt kérdés
Nyilaló hátfájás.

#nyilalló #hátfájás!
2016. nov. 25. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
A fájdalom a gyógyulás után még jó darabig megmarad,mert a gyulladás következtében a mellhártya lemezei szétválnak és súrolódnak egymáshoz. Ez okozza a fájdalmat és annak több idő kell mire újra "összetapadnak". A köhögés ,fizikai megeröltetés pedig még késlelteti is ezt.
2016. nov. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszát,most olyan vagyok mint a lassított felvétel.kicsit végzem a munkámat,kicsit fekszem,mézet sokat eszem,meg fájdalom csillapítot,ha már nagyon fáj Algoflexet,de áttérek a Benuronra,mert ólcsobb!Már azon gondolkodtam teszek meleg sót a mellkasomra,mit gyerek korunkba a fülünkre!
2016. nov. 26. 09:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Jobbulást! Tényleg fontos a pihenés!!!!
2016. nov. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

[link]


A gyógyszerek szedésével,én sem vagyok kibékülve,ezt szeretettel küldöm a válaszáért,amit hasznosnak találtam!

2016. nov. 28. 18:17
 5/5 anonim ***** válasza:
:))))))))))) Köszi!
2016. nov. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!