Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gluténérzékenység tünetei...

Gluténérzékenység tünetei miutn leálltam a gluténnal meddig jelentkeznek?

Figyelt kérdés
Most tudtam meg, hogy gluténérzékeny vagyok, de 2 hónapja mér nagyon durva bélmozgásom volt. Most leálltam 2 napja de még picit jelentkeznek a tünetek. Ez meddig fog fennállni?
2016. nov. 26. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Fél év kell, hogy teljesen rendbe jöjjél. Ahhoz tudnod kell, hogy egy porszemnyi glutént sem szabad enned. Minden termék összetevőit el kell olvasni. Sajnos majdnem mindenben van glutén. Még olyan is létezik, hogy a shamponban, vagy fogkrémben is van. A fűszereket is nagyon kell figyelni.A faceboon van egy csoport, nagyon jó mindenben segítenek.
2016. nov. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hányingerem visszajöhet attól hogy nem szek glutént néha, főleg este? Tehát attól lehet hányingerem hogy pl 2-3 napja ettem glutént ma?
2016. nov. 26. 18:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Aki gluténérzékeny, az egyáltalán ne egyen glutént! Ha néha néha , az is nagyon árt !Nem csak a liszttermékek gluténesek ! Egy gluténtartalmú csoki is előhozza a glutén tüneteit. Van aki hasgörccsel küzködik, betagad, kipattog, szédül stb.
2016. nov. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Ajánlom, hogy menj el egy diabetikushoz, valamint van kifejezetten ezzel foglalkozó oldal is, nagyon sok hasznos infóval: [link]

Ezen felül találsz csoportokat facebookon, ahol segítőkészek a tagok, valamint rengeteg receptet is megosztanak, technikákat stb., amivel könnyebbé teheted az életed :)

2017. jan. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!