Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Találtam egy piros foltot a...

Találtam egy piros foltot a számban, már korábban is ott volt de most nagyobb lett. Rettegek, hogy rák. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Vörös színe van és a számban van a fogaim mellett. Emlékszem pár hónapja is ott volt, és most megijedtem mert látom hogy még mindig ott van. Fogorvosnál és orvosnál is voltam az elmúlt fél évben, egyik sem mondott semmit. Én most nagyon beparáztam, mert elég régóta van ott az a seb és nagyobb is lett. Anya szerint azért van ott, mert sokszor ráharapok a számra ott (mióta kihúzták ott a fogam, azóta valóban néha ráharapok, de nem gyakran) akkor már begyógyult volna, nem? Egyébként 20 éves vagyok, nem cigizem és nem iszom alkoholt. Nagyon félek :(
2016. dec. 2. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem biztos ha parázol akkor mutasd meg egy Onkológusnak.
2016. dec. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet attól ha folyton ráharapsz, öblögess Phlogosol oldattal és ha 1 héten belül nem múlik el, akkor mutasd meg a fogorvosodnak.
2016. dec. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!