Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez aranyér kiujulas, romlás...

Ez aranyér kiujulas, romlás vagy más lehet?

Figyelt kérdés
Szülés után volt aranyerem, de akkor emlékeim szerint a széklet nem volt véres csak a WC papír. Pár napja érzem hogy szorulas is van, a széklet friss véres, sebeszetre készülök. Illetve dudor van a végbél környékén, néha luktetes. Volt valakinek ilyesmi?

2016. dec. 3. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha szorulásod van, és egy friss vércsík van a székleteden, ráadásul még a dudort is érzed, akkor esélyes, hogy aranyér. Menj el proktológushoz, ő biztosra meg tudja neked mondani, felír egy kúpot és kenőcsöt.

Jobbulást!

2016. dec. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, hétfőn megyek sebeszetre, régebben is ott voltam.
2016. dec. 3. 20:18
 3/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk én nem vercsiknak mondanám, inkább keveredett a vérrel a széklet.
2016. dec. 3. 20:20
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Mit értesz a keveredett alatt? Benne volt a székletBEN a vér, vagy a székletEN volt? Nagyon nem mindegy. Friss volt a vér, tehát vörös, vagy sötét, alvadt?

2016. dec. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen ezért akartam pontosabban írni. A szekletben volt nen csak egy vercsik
2016. dec. 4. 08:30
 6/7 A kérdező kommentje:
És nem alvadt, hanem friss
2016. dec. 4. 08:30
 7/7 A kérdező kommentje:
Lehet higy egy aranyér csomó pattant meg?
2016. dec. 4. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!