Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Foghúzás mennyibe kerül?

Foghúzás mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Van két lukas fogam és elég rossz állapotban vannak de marhára félek a dokitól pedig tudom hogy menthetetlenek és ki kell húzni mivel ezer éve nem voltam fogászaton fogalmam sincs hogy megy most az egész foghúzásért mennyit kell fizetni. Mi van akkor ha eltörik húzás közben a fog vagy nem tudja rendesen kiszedni?
2016. dec. 6. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Maszek dokinál 15 ezer volt egy húzás mert hétvégén kellett bemennie és panorámaröntgen is készült. De TB-re úgy tudom ingyenes. És ki tudja szedni az esetleg beletörő darabkákat is és nem is fáj.
2016. dec. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
TB-re ingyenes. Ha mélyen törik bele,akkor elküld a szájsebészetre, de az is ingyenes.
2016. dec. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is azt hittem az egyik fogamról hogy menthetetlen, simán gyökérkezelte és kaptam rá koronát.


Amúgy tb-re ingyenes a húzás, ha gond lenne akkor beutalnak szájsebészetre (bár pont a múlthéten a testvérem megtapasztalta: csak időpontra lehet menni, szájzárral hazaküldték hogy 1,5hét múlva jöjjön vissza mert a doki 2kor elmegy, nem tehet be senkit!!).


Amúgy dokitól és fogtól függ nálunk, magánba 5-10ezer közötti összeg, de szoktak röntgent csinálni, az 2000/felvétel (általában nem egyet csinálnak), a bölcsességfog 15 fixen.

2016. dec. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!