Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nektek milyen betegségeitek...

Nektek milyen betegségeitek vannak, vagy voltak?

Figyelt kérdés
Ha lehet, írjatok kort,nemet!
2016. dec. 6. 23:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Pánikbetegség, hipochondria,meg persze azok amiket be képzelek 😄😄😄😄

17/L

2016. dec. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

17 évesen varicella :D Az a bárányhimlő? Bajom nem volt, remekül éreztem magam, csak pöttyök és fertőztem.


Egészséges orvos- és kórházfóbiám van s egy pici tériszonyom.

A szemem és a fogam nem jó.


Ezt leszámítva, remek géneket örököltem, sosem vagyok beteg, orvoshoz pedig kizárólag törés gyanújával megyek, de az nem poén, így többé nem töröm el semmim (a hipochonder ellentéte vagyok, ez jól jön az orvosfóbiához).

Amúgy nagynéném belgyógyász volt :)

Az orvosfóbiám a fogorvosokra nem terjed ki, azokkal nincs bajom, ha jók, a fúró hangját sem utálom, meg semmi.


40/N

2016. dec. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Agydaganat... Most oktoberben mütöttek.. 24/f
2016. dec. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kb. kétévente 1-1 nátha, ez minden.

N/39

2016. dec. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

2. voltam s kimaradt, hogy néha van idegbecsípődésem. Az elmúlt 20 évben háromszor egypár napra, de ugyanúgy vagyok vele, mint a gyerekkori megfázásokkal: meguntam őket és most már nem tud kifejlődni. Ez nagyon ezoterikusan hangzik? :D Próbálkozik, de szerencsére visszaszorul, kitapasztaltam, hogy hogyan mozogjak, hogy jó legyen.

Ez így leírva soknak tűnik, de az embereket elnézve nagy dolog, hogy 10 éve nem voltam megfázva, nemhogy komolyabb bajom legyen. Túl sok nyavalya van, nagyon örülök, hogy jók a génjeim s igyekszem az életmódommal is segíteni.

2016. dec. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1. pollenallergia

2. krónikus székletgyulladás, évente kb. egyszer 3-4 hétig

2016. dec. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kort, nemet elfelejtettem: 29 F
2016. dec. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Asztma, tejfehérje allergia, allergia a háziportól kezdve a macskaszőrig mindenre de ez sosem érdekelt, alacsony vérnyomás ami elég sűrűn zavar és lehet ettől szívritmuszavar ami szinte meg mindenkinek szokott lenni.

Volt még tüdőgyulladásom, légcsőhurut, bárányhimlő, sok megfázás, influenza. Más most nem jut eszembe mi volt még :D 21N

2016. dec. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem igazán betegség, de bokaszalagjaim extra hosszúak többszöri baleset miatt. Körülbelül 7-8x húztam és zúztam a bokáimat. Utoljára sikerült egyszerre mindkettőt, igazán kellemes volt 8 hétig 2 bokarögzítővel otthon feküdni aztán még 12 hétig úgy suliba járni.😅😂

Egy időben hajlamos voltam középfülgyulladásra, így többször volt felszúrva mindkét fülem. Utolsó alkalommal mondta a doki, hogy februárban menjek vissza, mert nem ártana kiszedni a manduláimat. Ez nem valósult meg, mivel februárban a szalagavatóm volt. Azután pedig jött az érettségi. Egyébként tüszős mandulagyulladásom is sokszor volt. Szóval tisztában voltam/vagyok vele, hogy szükséges az eltávolítása.

Idén farokcsont törésre gyanakodtam, miután seggre estem és nagyon fájt később. Aztán pilonidális ciszta lett a végeredmény. Emiatt áprilisban műtöttek. Senkinek nem kívánom azt a fájdalmat amit az esés után 5 nappal kezdtem érezni. Felüdülés volt a friss műtéttel és a gyógyuló metszéssel járó fájdalom.😅

Bárányhimlőn is átestem kb 3-4 évesen. A szemem rossz, de azt nem igazán érzem betegségnek.

Hirtelen más nem jut eszembe. 20/L

2016. dec. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!