Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tele vagyok nyirokcsomókkal?

Tele vagyok nyirokcsomókkal?

Figyelt kérdés
Kb két éve kezdett el nőni 3 db puhább, kb 1 cm-es nyirokcsomó a nyakamon , állkapcsomon, kulccsontomon. Azok azóta változatlanok , de megmaradtak. Tegnapelőtt begyulladt a bölcsességfogam , és mára kinőtt egy 4. csomó. Szerintetek mi lehet a gond? 20/L
2016. dec. 9. 09:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy még nem mentél el orvoshoz! Tessék összekapni magad, és irány a doki!
2016. dec. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Voltam! A háziorvosom mindkétszer megnézte , de csak alig-alig, és azt mondta ne aggódjak. De nem magyarázta el , hogy miért ne aggódjak..
2016. dec. 9. 10:29
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor menjél másik orvoshoz. Most a 4. a foggyulladás miatt jött ki.

De a többi 3-nak, ami már régóta megvan és nem is múlt el, minél előbb utána kéne járni. Ne hagyd, hogy így lerázzon az orvos.

2016. dec. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Az orvosok már csak ilyen nyomorultak. Rágd a fülét, hogy adjon beutalókat kivizsgálásokra, vagy keress másik dokit. Nem játék az ilyesmi!
2016. dec. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A szegycsontomról kioperálták a legnagyobbat. akkora volt mint egy kisebb dió. Azt elküldték szövettanra, és azóta sem hallottam felőle semmit. Ennek már jópár éve.

Azt tudom tanácsolni, hogy amíg el bírod viselni őket, kerüld el az orvosokat!

Egyébbként a magyarázat: A nyirokcsomóban pangó sejtek vannak, amik nem jutottak el a céljukhoz, csak megtermelte öket a szervezet. Ezt azért tette, mert táplálékunkból rengeteg szemét került a szervezetbe, és ezeknek a sejteknek ennek a takarítása lett volna a feladata. De mert a szemét mindig máshol gyűlik össze, ezért néhány nyirokcsomó megduzzadva marad. Jobb esetben nem kell tenni vele semmit, a szervezet idővel elvégzi a helyreállítást, úgymond, majd kinövöd! Rosszabb esetben még rákká is alakulhat, de ha nem nyomja semmi, tehát olyan helyen van ahol nem akadozik, akkor ennek az esélye nagyon kicsi.

2016. dec. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A.negyedik nyirokcsomó a begyulladt fog miatt duzzadt meg,amint a gyulladás elmúlik,a nyirokcsomó se lesz megnagyobbodva. És az utolsónak:csak szólok,hogy nem így működnek a nyirokcsomók
2016. dec. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!