Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 100 wattos Beurer márkájú,...

100 wattos Beurer márkájú, Philips égőjű infralámpa ér valamit?

Figyelt kérdés

Most vettem a patikában majdnem 8000ft volt, leteszteltem gyereknek bocsájt ki hőt csak azt nem tudom hogy mennyire erős, milyen távolból szabad lámpázni.

Előre is köszönöm segítségedet


2016. dec. 9. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezek az infralámpák igen tökéletesek, kiscsirkéket, libákat, pulykákat kimelegíteni. De gyógyászati szempontból egy kalappal sem érnek. A sugárzási szögük olyan nagy, hogy fűteni a 100 watt az nagyon kevés. Az infra besugárzás meg szétszóródik a környékén. Nem véletlenül, csak gyógyászati segédeszköz címen forgalmazhatják. Bár én ezt is megtiltanám. A hatása amit mesélnek róla az kamu. Ráadásul jól meg is fizetted!
2016. dec. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2000 Ft-ért szoktam venni. Szemre nincs jó hatással, be fog gyulladni a gyerek szeme. Gyógyászati célra, ha használod, akkor a gyerek szemét le kell takarni, vagy csukja be.
2016. dec. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!