Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mire gondoljak?

Mire gondoljak?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok és eddig 4 kapcsolatom volt egész életemben. Ma a szüleimmel szóba kerültek a nemi betegségek és szerintük a 4 férfi túl sok és bárkitől elkaphattam bármit.

Korábban voltak enyhe pszichés problémáim, hipochondriát is beleértve.

Onnantól hogy beszélgettünk erről, totálisan elkönyveltem, hogy AIDS-es vagyok és bármikor meghalhatok. Már az van bennem, hogy mi lesz, ha nem leszek többé és ez nagyon elrontotta a kedvemet.

Nem voltak soha futó kalandjaim, ez a 4 férfi volt az életemben és velük kapcsolatban voltam. Egyszer sem említették, hogy bármi bajuk lenne. Voltam egy hete nőgyógyásznál, de nem mondott aggasztót.(igaz a HIV-et nem így lehet kumitatni).


Tudom, hogy lehetnék sokkal érettebb ennyi idősen és lehetnék megfontoltabb. De eddig meg sem fordult a fejemben ez a dolog, mert sohasem dugtam fűvel-fával.

Mire tudnék gondolni hogy megnyugodjak?


A savazáson màr túl vagyok, de ha jónak látjátok, nyugodtan Ti is elmondhatjátok még egyszer legalább egy életre megjegyzem, ha ezt megúszom. :'(


Ja, és az egyik barátommal mindig óvszerrel is védekeztünk, szóval vele nem is érintkeztem úgy.



2016. dec. 10. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fogd magad,menj el a bőrgondozóba és kérjél syphilis és HIV szűrést. Ha megcsinálják és negatív, legalább megnyugszol és mindent tiszta lappal kezdhetsz.
2016. dec. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazad van, legalább nem pánikolok. :) köszönöm a választ.
2016. dec. 11. 11:42
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Utána pedig változtass az étrendeden. Zárd ki a növényi olajokat legalább fél évre, és csak zsírokat használj, vagy egyél. Az olajok nem engedik kinyílni a Vater Papillát, az epe nem ürül, besűrűsödik, és a sok szervi baj mellett a hangulatot is rettenetesen lerontja. Belépő a depresszióba.
2016. dec. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ment az zöld kezecske mindenkinek :))
2016. dec. 14. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!