Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lassan ket hete minden nap...

Lassan ket hete minden nap szedulok bizlnytalan a jarasom es faj a fejem?

Figyelt kérdés
Lassan ket hete hogy meg szedultem a munkahelyemen.. a semmibol jott eleg eros szedules volt. Elvesztettem az egyensuly erzekem. Azota minden nap szedulok. Fej a fajam szinte nap 24 orajaban... dolgozni sem tudok. Orvos kulonosebb vizsgalat nelkul annyit mondott h belso ful gyulladas adott egy sprayt es egy szedulest kontrollalo gyogyszert. Volt hasonlo vkivel?

2016. dec. 10. 23:35
 1/1 Pista1979 ***** válasza:
Sokminden okozhatja ezeket a tűneteket,pldul- fűlgyuladás,beszáradt fűlzsir/mondjuk itt nem kell hogy fájjon a fejed/,vagy ami nagyon valószinű..nyaki gerinc problémák,sérv vagy kopás.Vizsgáltasd ki....nekem is a fűlemre fogták,aztán semmi köze nem volt hozzá.Nálam a gerinc a probléma.
2016. dec. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!