Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az időjárástól, fronttól...

Az időjárástól, fronttól lehet? Más is van így mostanában?

Figyelt kérdés
Már napok óta fáj enyhén a fejem (nem is nevezném kifejezett fájdalomnak, mintha olyan nyomás érzet szerűség lenne, leginkább a tarkómon). Más is van így ezzel? Lassan már kezdek megijedni, hogy mi bajom lehet. (A nyakam is fáj)

2016. dec. 17. 18:58
 1/7 anonim válasza:

én is így vagyok vele már 1 hete, csak erősebben fáj

én elég érzékeny vagyok az időjárásra de ilyen sokáig nekem sem szokott elhúzódni

2016. dec. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Most ez kicsit megnyugtatott. Hajlamos vagyok magamnak olyan dolgokat bebeszélni ami nem is úgy van (betegségeket illetően) Kicsit hipochonder vagyok :D Viszont ha fekszem, vagy akár tartom a fejem nem érzek semmit. Tegnap kicsit jobban fájt, vettem be egy advilt, de nem hatott szinte semmit. Próbálok több vizet inni, pihenni. Mit tanácsolsz még?
2016. dec. 17. 19:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Vérnyomásodat mérted? Nem vagy vérszegény?
2016. dec. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Normális a vérnyomásom és vérszegény se vagyok.
2016. dec. 17. 19:24
 5/7 anonim válasza:

sajnos nem tudok mit tanácsolni mert nekem most van először ilyen hosszú ideig

én általában megpróbálom túlélni amíg magától elmúlik, de ha már nem tudok tőle aludni vagy éjjel felkelek miatta akkor muszáj advilt bevennem, az viszont mindig gyorsan hat

2016. dec. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem az most bejött, hogy a halántékomat bekenem borsmenta illóolajjal. Hátha neked is segít
2016. dec. 17. 19:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem ha az Advil,pontosabban csak az Algopyrin vagy a Cataflam hat.
2016. dec. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!