Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi bajom lehet már napok óta?

Mi bajom lehet már napok óta?

Figyelt kérdés
Vasárnap este kezdődött minden. Lefekvéshez készültem amikor eszembe jutott hogy Nagyapa már idén nem lesz velünk Karácsonykor. Áprilisban agyvérzésben hunyt el. És vasárnap estétől nem tudok egyszerűen nyugodtan aludni, borzasztóan félek! :( Mégpedig attól hogy velem is történik valami. Minden nap ijedten várom az estét :( kedden elmentem orvoshoz és ő megállapította hogy valami vírus lappang bennem es ezért nem alszok jól. Gyógyszert kaptam. De attól ez a félelemérzet is itt van bennem :(

2016. dec. 22. 07:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Én szorongást mondanék első körben.

Beszéltél a családoddal, orvosoddal ezekről az aggodalmaidról? Mert azt gondolom, hogy fontos lenne foglalkozni velük, mielőtt pánikbetegségbe csapna át.

2016. dec. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!