Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Megúszhatom, vagy biztosan...

Megúszhatom, vagy biztosan elkaptam tőlük? FONTOS!

Figyelt kérdés
Rokonaink kisgyerekei betegek, hányás, hasmenéssel, és ma mentünk hozzájuk karácsony alkalmából. Kb 3 órát voltunk ott, a picikkel nem érintkeztem igazán, se ölelés, puszilgatás, semmi. Egy szobában is keveset voltunk. Szájkendőt kaptunk a szülőktől, abban voltam végig. Megúszhatom, hogy elkapjam? Előre is köszönöm!

2016. dec. 24. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Az immunrendszeredtől függ, valakinek az is elég ha ránéz egy betegre, más meg körbe is csókolhatja anélkül, hogy baja lenne.
2016. dec. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A szájkendő semmit sem ér :) Azt a betegnek kell adni.

Elég ha megfogod pl. az asztalt, amitt a beteg gyerek megfogott és úgy eszel. Szóval kézmosás a fontos. Plusz ha jó az immunrendszered lehet, hogy megúszod simán.

2016. dec. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon régen, kb 10-12 êve kiskoromban kaptam el utoljára ilyen vírust, azöta soha. Remélem most sem :)
2016. dec. 24. 19:37
 4/9 anonim ***** válasza:
en annyira hanyasfobias vagyok hogy el sem mentem volna ilyen esetben oda a helyedben!! Egyebkent meg lehet uszni! Tavaly ocsem hazahozta a virust, elkapta anya apa..En abnormalis modon viselkedtem, nem ettem anya foztjet, allandoan kezfertotlenitoztem, nem mentem ki a szobambol 4 napig, egesz nap kereszthuzatban ultem a szobamban stb..de megusztam a virust!
2016. dec. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem,nem kaphatod el de ha meg mégis akkor...meg megbetegedsz.De ezt 48 órán belül úgy is megtudod
2016. dec. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Volt kb 2 éve hogy körülöttem megfertőződtek emberek sorban akikkel akkor töltöttem időt, és az egyikük a párom, és akkor nem jött ki rajtam semmi. :)
2016. dec. 24. 22:53
 7/9 A kérdező kommentje:
A kisgyerekek szülei mindent fertőtlenîtettek, nem is egyszer, nem tudom ez számít-e.
2016. dec. 24. 22:56
 8/9 anonim ***** válasza:
megúsztad végül kedves kérdező?
2016. dec. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Eddig semmi sem jött ki rajtam, úgy néz ki igen :)
2016. dec. 27. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!