Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valaki kigyógyult a daganatbol?

Valaki kigyógyult a daganatbol?

Figyelt kérdés
Édesapám daganatos (májdaganat) kapja a kemoterápiát,de most áttették a múltkor egy picit erősebbre ma találkoztam vele és nagyon megviseltnek tűnik mivel ő messze él nem tudok vele sokat lenni csak az ismerőseim mondják hogy nem élte senki túl de olvastam hogy valaki túl elte.. van itt olyan aki túlélte ?? Nem azt mondom hogy muljon el azonnal róla hanem hogy tűrhető legyen ez a betegség pedig soha életében nem ivott meg semmi ilyesmi csak vastagbél daganatrol terjedt át amit megállították csak most szenved még fiatal 38 éves! Valaki mondjon már valami biztatot legyszi
2016. dec. 26. 18:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha már áttétes akkor elég rossz a helyzet sajnos. Ismerősömnek volt olyan, hogy sikeresen meggyógyult belőle, de rá pár évre megint lett neki, sajnos, most azzal küzd. Az orvosok egyik helyen azt mondták neki, műtéttel ezt is meg lehet oldani, viszont most másik helyen kemóra jár, ami szinte semmit se használt eddig.
2016. dec. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Ha áttétet adott a daganat a vastagbélről a májba, akkor az már gyógyíthatatlan sajnos:( Itt az életminőség javítása ilyenkor a fő cél, és a betegség minél távolabbi elodázása.
2016. dec. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Mekkorák a csomók a májában? mm-ben tudod?


Anyukám a mellrák műtét után 11 évig volt jól, ezután alhasi daganata lett, ebben is megműtötték, ezután 4 évet élt, de sajnos májdaganata lett, súlyos, 1-7 cm méretű csomók voltak a májában a CT szerint.

Öt-hat hónap után sajnos elveszítettük.


Az Anyukám végig nem vette fel a kemoterápiát, lehet, ha felveszi, az még 5-6 év plusz. De az is lehet, hogy 5 év mínusz, attól függ a kemo mennyire építette volna le.


Ami biztatót tudok mondani, hogy amikor elment hajnalban, azután tőlem álmomban elköszönt. A halála előtti héten megbeszéltük, hogy hamarosan találkozunk.


Szóval nyugi, aki elmegy, az nem megszűnik, még odaát találkozunk!


"Valaki kigyógyult a daganatbol?

Édesapám daganatos (májdaganat) kapja a kemoterápiát,de most áttették a múltkor egy picit erősebbre ma találkoztam vele és nagyon megviseltnek tűnik mivel ő messze él nem tudok vele sokat lenni csak az ismerőseim mondják hogy nem élte senki túl de olvastam hogy valaki túl elte.. van itt olyan aki túlélte ?? Nem azt mondom hogy muljon el azonnal róla hanem hogy tűrhető legyen ez a betegség pedig soha életében nem ivott meg semmi ilyesmi csak vastagbél daganatrol terjedt át amit megállították csak most szenved még fiatal 38 éves! Valaki mondjon már valami biztatot legyszi"

2016. dec. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 gömbicica ***** válasza:

Majmeregtelenites, toxinkivezetes.

Alapjaraton haragos tipus a beteg?? Vagy alkoholbeteg, zsiranyagcserezavara, epeproblemaja van?


Gugliban keress ra.

Lelki eredetu betegsegek lexikoma

Rak,- maj


Olvass bele.

Ha rajotzok a betegseg okara, lephettek tovabb.

Nekem kemoztak rokont, de sajnos nem lett jo vege. O megtalalta az okot, de mar nem volt bizodalma magaban, csak a kemoterapiaban(???) 32 eves volt :( :(

2016. dec. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De az áttétet megállították csak kemo mellet nőtt a daganat azért tették erősebbre csak mutatja hogy erős de látom rajta hogy megviseli az egész hiába vagyok 20 éves felnőtt akkor is reménykedem benne hogy meggyógyul mert ma elhivtam magamhoz ebédre és mindenből evett volna csak nem szabad sok mindent ennie de lehet azért mert nem talalkozunk gyakran elviselhetetlen fájdalom ez!
2016. dec. 26. 18:58
 6/13 anonim ***** válasza:

Fogyott sokat?

Ha még eljött ebédre és diétázik, akkor szerintem lehet remény. A baj onnan kezdődik, amikor elkezd súlyosan fogyni..., állandóan belázasodik.


Májvédő diéta.

2016. dec. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

A májdaganatok az agresszív tumorok közé tartoznak, kései felismerésük és az áttétek miatt a hosszabb távú gyógyulási esélyek nem jók.


[link]

2016. dec. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
2 éve kemozzák Budapesten a Semmelweis klinikán kb 10 kg fogyott! Levezetett 300 km oda vissza erős csak nehéz egy lánynak feldolgozni hogy az imádott apA beteg megszakad a szívem érte!
2016. dec. 26. 19:05
 9/13 gömbicica ***** válasza:
54%

Nyilt titok, hogy a kemo sejtmereg.

Gondolati sikon okdja meg a problemajat eloszor.

Jutveszenbe. Milyen trauma erte mielott megbetegedett?????

2016. dec. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

8.: Biztosan kapcsolatban vagy és a párod segít, nekem senkim sincs, aki segített volna.


Egy súlyos májrák 2 év alatt már elvitte volna az embert (nemhogy 300 km-t vezessen), 5-6 hónap is elég. Valószínűleg a kemo is segített. Igazából, csak időt lehet nyerni.

2016. dec. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!