Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Éjszakai köhögőroham?

Éjszakai köhögőroham?

Figyelt kérdés
Minden este ,mikor aludni készülök minimum egy órán keresztül köhögök mielőtt el tudnék aludni. Mit lehetne ez ellen tenni?
2016. dec. 30. 22:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Szedjél éjszakára köhögéscsillapítót. Próbáld meg a Robitussin antitussicumát,de nappal ne szedd főleg,ha van hurutos köhögésed. Ha van,akkor nappal vegyél be hurutoldót,de délután 5 után már ne,hogy éjszakára ne köhögtessen, estére pedig a köhögécsillapítót. A levegőt pedig párásítsd.
2016. dec. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Talán túl száraz a levegő, ha igen akkor párologtass.

Én is sokat köhögök, szinte már évek óta általában a téli hónapokban, szinte ősztöl tavaszig . Kisebb megszakításokkal. Nálam száraz köhögés áll fenn. Olyan alergia féle. Azt mobdják minden betegségnek leleki oka van. Utána olvastam a neten, a köhögésre azt írja, hogy a beszéddel kapcsolatos. Valamit nem mondok ki. Lehet benne valami valami, elég nehezen nyílok meg.


Nem tudom esetleg nálad is eféle lehet, talán rávezetődsz az okra. Mert a kiváltó okot volna jó megtalálni, és azt orvosolni, máskülönben csak tüneti a kezelés.

Volt mikor cukorkával a számban aludtam egy keveset, vagy ülve. Vannak ezek a szopogatós tabletták amik az iritációt csökkentik, (dorithricin, vagy a strefen ezek enyhítik az ingert.

2016. dec. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!