Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mandulagyulladást mivel...

Mandulagyulladást mivel tudnám házilag gyorsan enyhíteni? (képpel)

Figyelt kérdés

Ma reggelre begyulladt a bal oldali mandulám.Alig tudok nyelni,a nyálamat is.Szerdán tudok csak menni a fül-orr-gégészetre.Mellékeltem képet a torkomról.Nem tudtam elég nagyra kitátani a számat,de azért látszik minden.Írjatok.SOS.

[link]



2017. jan. 2. 14:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Fél deci langyos vízbe keverj el csipet sót és azzal gargalizálj naponta 3szor, a legjobb torokfájásra, nálam bevált. Utána a szádat kiöblítheted, hogy ne érezd a sós ízt.
2017. jan. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1 pohár kamilla teával, késhegyni szódabikarbónával kell naponta többször gargalizálni. Többet ér bármilyen antibiotikumnál és hamarabb is gyógyul.


Vagy kb. 1-1,5 dl vízbe néhány csepp teafaolaj, jól összerázom és azzal öblögetem a torkom. Olyan gyakran, mikor csak eszembe jön. Két nap alatt minden rendben.

2017. jan. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!