Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fáj a hasam alja nem tudom...

Fáj a hasam alja nem tudom hogy mitől de már hosszabb idő óta és azt akarom megtudni hogy mitől lehet?

Figyelt kérdés

Az egész tavaly kezdődött azzal hogy (valami felfázáshoz hasonló betegségem volt) az után még 2 voltam hasonló beteg a két alkalom egyikébben meg korházba is kerültem de nem tudtak mondani semmit sem csak adtak antibiotikumot és már egy 1-2 hónapja furán érzem magam és nyomo érzést érzek az alhasam és a hólyag tájékán ha valakinek volt ilyen vagy van orvos ismerőse vagy netán tudja mi lehet a bajom az kérem írjon

Fiú/16



2017. jan. 3. 06:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, hogy egészségesen étkezel! Elsőnek a péksütit és olcsó kenyeret hagyd el... Nekem ez segített, azóta kutyabajom..
2017. jan. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. jan. 3. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!