Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Betegen iskolába menni mennyir...

Betegen iskolába menni mennyire szerencsés?

Figyelt kérdés
Szerdáig mindenképpen kikéne húzzam a suliban, mert fontos dolgozataim lesznek, de már most érzem hogy nagyon rosszul vagyok, és nem tudom mit csináljak. Hagyjam ki őket, vagy bemenjek?

2017. jan. 5. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha máskor be tudod pótolni a dolgozatokat, akkor ne menj be holnap. Jobbulást.
2017. jan. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Milyen betegségről van szó?

Mert az attól is függ

2017. jan. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen betegség.

A dolgozat általában pótolható, tanárok nem szokták elfelejteni, betegen ráadásul esélyes hogy rosszul sikerül, nehezebben gyógyulsz meg, összeszedsz még valamit legyengült immunrendszerrel és pl fertőzni a többieket nem jó ötlet... Mire te meggyógyulsz ők lesznek betegek és visszakaphatod újra.

Meggyógyulsz és új erővel pótolod szerintem jobb ötlet.

2017. jan. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Én lázasan mentem be a vizsgámra mert nagyon fontos fontos , bevettem a gyógyszert és sikeresen megírtam. De ha csak egy sima doga , akkor inkább halaszd el.
2017. jan. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet pótolni? Te tudod, ha szeretnéd megfertőzni a többieket, és kockáztatni hogy a szívedre megy az influenza, akkor hajrá. Szerintem egy dolgozat sem ér ennyit.
2017. jan. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk azt szokta csinálni pár ember, hogy csak a dolgozatra jön be aznap. Azt a 45 percet ki lehet bírni. Nálunk vannak olyan dolgozatok amiről ha lemarad az ember, akkor vagy nehezebbet kap, vagy van hogy akkor délután bent kell maradni. De ha órán pótolhatod meg nem zavar hogy a többiek tovább haladnak és beszélnek akkor pihenj otthon.
2017. jan. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én eddig 6 vizsgát csináltam végig betegen, mert nem tudtam volna máskor bepótolni. Egy rémálom volt és ráadásul nem is írtam jókat.
2017. jan. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy 16.-án zárnak minket, és ha a héten nem megyek akkor elbukom a lehetőségeimet. Lázas vagyok, a torkom be van gyulladva és percenként fújom az orromat.
2017. jan. 7. 20:55
 9/9 A kérdező kommentje:
De szerintem bemegyek, és az utolsó két napra "beteget jelentek"
2017. jan. 7. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!