Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon fáradékony vagyok,...

Nagyon fáradékony vagyok, függetlenül attól, mennyit alszom, de az orvosom nem hajlandó kivizsgálni, mondván, semmi bajom nincs, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egész nap aludnék legszivesebben, sokszor erőtlen vagyok, viszont nem fáj semmim fizikailag. Sok mindennel próbálkoztam már koffeintől elkedzve vitaminokon át, de semmi nem használ. Mit tehetnék?

26 éves vagyok,férfi



2017. jan. 8. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Klasszikus pajzsmirigy túlműkődés tünetek. Ugyanez volt velem. Napi 12!órákat aludtam, mégis egész nap álmos voltam, kimerült.

Addig szedj szelént, d-vitamin cseppeket. Ha valóban pajzsmirigy baj van, akkor ajánlom a közönséges galaj teát. Nekem a hormontabletta csak rontott a helyzeten sajnos. De a teával és a szelén-d-vitamin kombóval helyrejöttem, a vérképem azóta is jó!

22/N

2017. jan. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem lelki oka van vagy téli depresszió? Nem nyomaszt valami és amiatt menekülsz az alvásba?
2017. jan. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Pista1979 ***** válasza:
Lehet vitaminhiány,vérszegénység,depresszio stb...millio oka.
2017. jan. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%

A fáradékonyságnak csak egy oka van! Mégpedig az oxigénhiány. Nem rágod meg az ételt rendesen, és túl sok tartósított élelmiszert fogyasztasz. Valamint nem veszed rendesen a levegőt sem.

Addig próbálj meg ezeken változtatni, amíg ki nem jön valami betegség, mert ha egyszer orvoshoz mész, onnan többé már nem fogsz szabadulni!

2017. jan. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az oxigénhiányba már rég belehaltam volna...
2017. jan. 8. 16:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Szabad orvosválasztás van, cseréld le a házidokid!
2017. jan. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
41%
Tévedés ne essék! Az oxigénhiányba nem halsz bele, csak elalszol. Ha az agy bizonyos területei nem kapnak elegendő oxigént, az fáradtságot álmosságot hoz.
2017. jan. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!