Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Jobb oldalon fáj a bordám...

Jobb oldalon fáj a bordám alsó része nyomásra, vagy ha úgy mozdulok. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Több pontban fáj, de a fájdalom csak tompa. Mitől fájhat? Néha a hátamnál is érzem. Egy hónapja bekerült a beleimbe egy baktérium, azt már kihevertem, sokszor voltam orvosnál és kórházban is, hasi UH is volt, de nem láttak semmit. De félek, hogy köze van a bordafájdalomhoz. Volt már valakinek ilyen?

2017. jan. 8. 21:26
 1/2 anonim válasza:
Szia, nekem a bal oldalt faj a bordam elol es hatul a jobb oldalt, es ket napja vers volt a szekletem...es az izmaim is fajnak..nem tudom mi lehet
2017. jan. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ha véres a székleted akkor menj orvoshoz. Nekem is volt a baktérium miatt egyszer, azóta nem.


Voltam mellkasröntgenen is, hogy megnézzék a bordámat, de semmit nem láttak rajta, viszont még mindig fáj. Lehethogy gyomortükrözésre kell mennem.

2017. jan. 11. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!