Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 14 hós gyerek a kezemben...

Lettim kérdése:

14 hós gyerek a kezemben elernyed, affektív apnoe?

Figyelt kérdés
Fiam a kezemben elernyedt, feje hátra felé hajlott, a teste utána, el akart ájulni, szolintgattam... Utána sokáig bágyadt, bamba volt. Este már a kórházban... A kezemben tartottam, a teste megint elernyedt, a feje hátra hajlott, de most a szemei felakadtak oldalra, a pici szája nyitva volt, mintha mondana vmit, de nem tudott, fura hangot adott, nem vett levegőt. A teste nem remegett, nem.volt megfeszülve sem. Az orvosok affektív apnoéra gyanakszanak

#ájulás #eszméletvesztés #Affektiv apnoe #nem vett levegőt #feje hátradől #szeme felakad #elernyedt test #szürkülő száj
2017. jan. 9. 07:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez szörnyű lehetett! De mi a kérdés?
2017. jan. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Affektív apnoénál úgy tudom nem vesznek levegőt és utána szürkül el a száj és ernyed el a test....

Nálunk nem így volt. Fordítva.

Nem e más betegség áll e a háttérben?

Idáig minden vizsgálati lelet negatív. Vérkép, vizelet, eeg, mr, vérnyomás.

2017. jan. 9. 08:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Két formája van az affektiv apnoenak. Az egyiknél először eszméletvesztés jelentkezik. Ez lehet szegénynél.
2017. jan. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A diagnózis: resperatorikus apnoe lett. Mi a különbség az affektív apnoé között?

Annyit mondott a doki, g nyugodjak meg, ha előfordul jó erősen csípjek a gyerekbe.

És újra minden oké lesz.

Ehhez képest a kórházban nem, g csak ingerelték, de jó erős kupot is kapott, plusz lélegeztették is.

Akkor kérdem én elég lesz nekem egy csípés????

2017. jan. 9. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!