Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Beteg vagyok? [többi lent)

Beteg vagyok? [többi lent)

Figyelt kérdés

Úgy kezdődött az egész hogy fájt a torkom, ittam mézes teát, tovább romlott a helyzet, másnap szédültem és fáradt voltam, fázom, és ha lecsukom a szemem melegnek érzem a szemhélyam, megfogtam a homlokom és meleg nem merek szólni anyunak nemtommiért, kerestem a lázmérőt és nemtaláltam

félek hogy bevisznek a kórházba mint az osztálytársam, mit tegyek? ez betegség jelei?



2017. jan. 13. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem kezelitek megfelelően, akkor a szövődményekből lehet kórház. De ez csak egy megfázás, nyugodtan szólj anyukádnak ☺
2017. jan. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez betegség jel. Már influenza járvány van,de csak ezért nem szoktak senkit kórházba vinni,viszont,ha valamilyen komoly szövődmény alakul ki,akkor igen. Márpedig,ha nem szólsz róla és úgy teszel mintha semmi bajod nem lenne,ahelyett,hogy FEKÜDNÉL,akkor nagyobb valószínűséggel alakul kis szövődmény. Úgyhogy inkább szóljál!
2017. jan. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hűléses betegség, vagy elkaptad az influenzát, most elég sok a beteg, ezzel nem visznek kórházba. Szólj anyukádnak, megméritek a lázad és ha nagyon fáj a torkod, akkor elmentek orvoshoz. Egyébként ha influenza, akkor fekvés pár napig és rendbe jössz.
2017. jan. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En hasonlóan jártam. Ez influenza, szólj anyudnak 😀
2017. jan. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


A patikában tudsz venni hidrogén-peroxidot, csepegtess a vizedbe naponta úgy 10 cseppet, de ha sok vizet iszol, lehet 15 is, de majd érzed.


Tudsz venni kis csepegtetőt is valamerre(olyat amikbe az illóolajok vannak), na abba hígíts fel hidrogén-peroxidot és vizet úgy 15(h2o2)-85(víz, legjobb ha desztillált)% arányban, és csepegtess az orrodba, belemehet mind egy napra elosztva(A kissebb fajta üvegcséből), aztán a többi nap is mehet, de akkor már elég pár csepp is.


Én 1 hónappal ezelőtt végeztem ezt el, kutya bajom, a környezetem nem fertőzött meg.


Nézz utána youtuben, még sok érdekességet találsz róla, hogy mi mindenre alkalmas.


18/f

2017. jan. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen mindenkinek a válaszát!

Sokan segítettetek:)

Már az orrom is folyik:[

2017. jan. 14. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!