Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 19 éves lány vagyok 2016...

Henikeeee kérdése:

19 éves lány vagyok 2016 márciusában véletlen szerűen kiugrott az alkapcsom 1 napig úgy maradt majd az orvosok viszaraktak a helyére majd körbe fasliztak . De akkor is többször előfordult h kiugrott a helyéről .2 hónapig voltam így?

Figyelt kérdés
mutest javasoltak de addigra elmúlt nem volt semmi bajom már így nem mentem a mutesre .6honapig nem volt semmi bajom majd egy reggelt decemberben ismét kiugrott az alkapcsom most alsó harapás emelőt hordok de most már fáj a fejem is nagyon nagyon az egyik szemem homályosan látok . Ha volt így valaki vagy tud valamit mondani erről h mitől van ez . Mert az orvosok nem tudják . Már utálom magam h igyy vagyok?

#Állkapocsom #fájdalmai
2017. jan. 18. 01:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Műttesd meg (ha javasolták)
2017. jan. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én megműttetném (ha utána jobb lesz)
2017. jan. 18. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Műtesdd meg. Ha vársz komolyabb is lehet. Ki tudja lehet hogy gyulladás rahuzodhat a szemedre. Sok szerencsét!!!
2017. jan. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azzal akarnak még műteni h a a dombocskabol elakarnak simitni h ha ki is ugrik fájdalom mentesen viszatudom tenni . Ezért nem értem h akarod ki fog ugrani ezek szerint
2017. jan. 19. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!