Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 16 eves vagyok es mostanaba...

16 eves vagyok es mostanaba elege sokszor szoktam szedulni mi lehet?

Figyelt kérdés
Mar mindent be kebzeltem hogy ki tudja mi bajom van mert anyira rosz. Mitol leheet a szedules okozhatja hormon zavar is?

2017. jan. 19. 05:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Mit kebeleztél be?

Mennyi vizet iszol?

Szoktál kávézni, kólázni?

D-vitamin és kalcium kombináció esetleg - elég gyakori tünet télen vitamin falóknál.

Mennyit alszol?

Eszel rendesen?

Egyéb tünetek?

Mennyire izgulosz mostanában? Mennyire vagy ingerlékeny?

Környezetben vannak influenzások?

Sípolás a füledben?

Front érzékenység?

Vérnyomásod?

2017. jan. 19. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hat nem szoktam eleg sok vizet inni meg minden regel koran kell kejek mert buszal jarol suliba es elege faraszto mostanaba nem is alszok olyan jol elege gyengenek erzem magam
2017. jan. 19. 07:09
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem kolazok se nem kavezok vernyomasomal meg nincs baj,sipolast se halotam meg a fulembe
2017. jan. 19. 07:11
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj el a háziorvoshoz, ki kell vizsgálni a szédülés okát, gondolom első körben elküld majd vérvételre.
2017. jan. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom csak az a baj hogy anyukam nincs ithon csak 6 het mulva fog haza jonni es en egyedul nem tudok menni orvoshoz
2017. jan. 19. 12:18
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül kell magadra venni, de érdemes az orvosnak megjegyezni ,hogy ha ezeket tapasztalod : a rossz alvás, levertség, gyengeség érzet, étvágy zavar, ezek a fokozott stressz jelei. Aktív mozgás, meditáció, légzés gyakorlatok, megfelelő alvás segít leküzdeni, ha stresszes lennél.



Ha nincs senki az ismeretségi körben, (akár szomszéd néni, nagy tesó, unoka tesó) aki elkísér, és magadtól nem mersz menni, akkor az iskola orvost is felkeresheted.

2017. jan. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak az a gond hogy hamar meg ijedek es akor mar nehezen kapok levegot is mert felek hogy ki tudja mi bajom van :( mar egybol a legroszabra gondolok
2017. jan. 19. 19:46
 8/8 anonim ***** válasza:

Az orvos segít. A bajodat valószínűleg nem fogja elrontani. A bajod már megvan. Nem indokolt, hogy az orvos miatt rosszabbul legyél. Ám az orvos is csak akkor tud segíteni, ha tudja, mi a bajod.


Ezt mégérted, lehet, könnyebben fog menni.

Nem hiszem, hogy halálos beteg lennél a szédüléstől.

Tudom, hogy vannak orvosok, akik annyit képesek megállapítani, hogy nem vagy zsiráf és sokkal több hasznos infót nem tudnak, és xarul is gyógyítanak. Nekem is volt ilyen orvosom, szerencsére már nem ő a körzeti. De ha nálatok nem ez a helyzet, akkor jó, ha segítséget kérsz.


Akár a suli dokinak is elmondhatod a félelmeket.

2017. jan. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!