Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valamilyen leguti daganatom...

Valamilyen leguti daganatom lehet?

Figyelt kérdés
Egy eve kezdodott es mar 2-3x idokozonkent elojott h egyoldali torokfajdalmam volt. El is mentem fullorr gegesuetre de nem igazan mondtak semmit. Aztan most amikot turom az orrom (rossz szokas de megenni soha nem ettem csakhogy ne nezzetek teljesen debilnek :D) akkor eszrevettem h mar hetek ota anelkuk h felsertettem volna veres az orrvaladek meg talan valami hlye szagot is erzek. Utanaolvastam es ez ebben az esetben akar lehet ilyen orrban levo er eredetu daganat. Megint kapcsolodtam a full orr gege dologhoz. Aztan ott is olvasgattam es irtak h az orr egyoldali bedugulasa se jo ami nalam annyira szokvanyos h most is az van. Szerintetek ez lehet egy daganat? Mit csinalnjak? Az orrom nem verzik csak a valadek veres. Koszi elore is
2017. jan. 22. 03:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem kéne azonnal daganatra gondolni,az szerencsére nem olyan gyakori. Viszont egy krónikus melléküreggyulladás is okozhat véres váladékot és "furcsa szagot",sőt fenntarthat légúti panaszokat,gyakori fertőzéseket. . Menj vissza a gégészetre!
2017. jan. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!