Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek, hogy enyhüljön a...

Mit tegyek, hogy enyhüljön a szorítás?

Figyelt kérdés

Már napok óta szorítást érzek a nyakamon/torkomban. Eleinte inkább esténként, se már folyamatosan. Néha érzem, hogy nyelési ingerem van, akkor is ha nincs nyál. Ilyenkor alig bírom elindítani a nyelést. Ez egyik este már aludni sem hagyott. Orvoshoz majd csak szerdán (3 nap múlva) tudok eljutni. Addig szerintetek mivel tudnám ezt enyhíteni? Félek hogy nehogy fuldokló roham jöjjön rám vagy bármi baj legyen, főleg éjszaka vagy ha egyedül vagyok. Tudom, lehet mandula vagy pajzsmirigy vagy gége... Sok minden. De nagyon aggódok. Torokfertőtlenítő cukorkával próbálkozok, hátha attól jobb lesz. Valakinek van esetleg tanácsa?

Egyéb mostanában( min. 1 hónapja) jelentkező tünetek: száraz bőr, menses 2-3 napos rendszeres eltolódása, fázékonyság, kevés széklet.



2017. jan. 22. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Valami növényi nyugtatót vegyél be!
2017. jan. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még azt elfelejtettem írni, hogy ilyen idegentest- érzés van a torkomban, mikor nyelek. Mintha lenne ott valami, ami nyom.
2017. jan. 22. 21:27
 3/5 A kérdező kommentje:
Esetleg még valami tanács?
2017. jan. 24. 00:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj be majd az ügyeletre, oda eljuthatsz bármikor.Muszáj, mert lehet az akár egy gyulladás is, vagy akármi.De szív is okozhatja, ezernyi dolog.Persze lehet egyszerű megfázás.Szerintem cukorka erre nem elég.Addig gyorssegélyként rakj a radiátorra vizet párologni.Lehet, hogy csak túl száraz a levegő.Amúgy emésztési gond is lehet.Ha rosszabbodik, akkor mindenképp lásson orvos, mielőtt megfulladsz.Esetleg nem vettél be mostanság valami gyógyszert, vagy ételt, amire allergiás lehetsz?
2017. jan. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azóta is fennáll a panasz...Fül orr gégész nem talált semmit. Aminek örülök de el vagyok keseredve, hogy mi lehet már a baj..
2017. márc. 3. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!