Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől fájhat a hasam a köldökö...

Mitől fájhat a hasam a köldököm körül?

Figyelt kérdés

Már hetek óta fáj a hasam. Nem mondanám éles, szúró, erős fájdalomnak, mert ha csinálok ezt azt észre sem veszem. Viszont ha behúzom vagy benyomom a hasam, akkor érzem, mintha lenne ott valami. Kellemetlen. Ha nyomkodom, akkor gyomrom alatt kezdődik egészen a hólyagomig. Főleg köldökömnél. Megnyomom, elég erősen érzem ott a pulzusomat is, mintha szívem dobogna a hasamba.

Január 5.-én voltam nőgyógyászati vizsgálaton szintén hasi panasszal, de akkor petefészek és a hólyagom fájt. Kaptam antibiotikumot hólyaggyulladásra. De már akkor is érzékeny volt a köldököm körül.

Holnap megyek mindenképp háziorvoshoz. Láz, hasmenés, hányás semmi egyéb tünetem nincs.

Kérdésem azokhoz, akiknek volt hasonló tünetei.


2017. jan. 24. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem vakbélműtét lett a vége.
2017. jan. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Neked is ezek voltak az első tüneteid? Enyhe feszülés a köldök körül a has teljes közepén. Vakbél nem jobb oldalt fáj?
2017. jan. 25. 10:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a köldököm szúrt anno. Jobboldalt nekem nem fájt semmi és lázam se volt.
2017. jan. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szúr nekem is, remélem nem vakbél lesz.

Háziorvos sem tudott mit mondani rá. Szedjek probiotikumot, no spat és ennyi. Ha már nagyon fáj vagy más tünetem van menjek az általános sebészetre.

2017. jan. 26. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!