Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit csináljak, hogy ne kapjam...

Mit csináljak, hogy ne kapjam el az influenzát?

Figyelt kérdés
Irodában dolgozom, a munkatársaim betegek, alig élnek, de itt vannak és köhögnek bele a levegőbe, nem teszik a szájuk elé a kezüket. Szét b*sz az ideg. :@ Mit tegyek, hogy ne betegedjek meg?

2017. jan. 25. 09:20
 1/5 A kérdező kommentje:
Komolyan mondom mindjárt haza megyek. Itt ül majdnem velem szemben és köhög bele a nagyvilágba. Hiába mondtam neki, hogy maradjon otthon.
2017. jan. 25. 09:21
 2/5 anonim ***** válasza:

Komolyan mondom, pont most akartam ezt a kérdést szó szerint kiírni....

Egyszerűen kiborít engem is kedves kérdező.

Ami a legszebb, hogy itt igazából kötetlen a munkaidő, és bármikor fel is lehet állni, 4 kollégám is fulladozik a köhögéstől, lázas beteg.

Ja és mindegyik jól keres, és még a legszebb, senkit el sem tartanak, hogy pénz miatt kellene benn ülniük....

2017. jan. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vegyél maszkot,szellőztess és moss gyakran kezet. DE talán az lenne a legjobb,ha az ő arcába tennéd a maszkot, akkor talán észbe kapna! Nem is értem,hogy mennyire nincs a legtöbb embernek egészségügyi kultúrája. Az egy dolog,hogy magának is árt, de a környezetét nem figyelembe venni már nem csak az ő problémája!
2017. jan. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
leszarjak hogy veled mi lesz. ha ok betegek legyel te is az szenvedj te is ha nekik szar :/ engem is zavar az ilyesmi qrvara.
2017. jan. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megkérdezted tőle: Nincs zsebkendőd? Vagy adjál a kezébe egy papír zsebkendőt, hogy ebbe köhögjél, légy szíves, én nem akarok megbetegedni. Egyébként mindig moss kezet.
2017. jan. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!