Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez most normalis, vagy nem...

Ez most normalis, vagy nem az, mert kezdek felni. Szerintetek normalis?

Figyelt kérdés
A lenyeg h beteg vagyok, de nem olyan nagyon, hoemelkedesem van(mandulagyulladas), ez meg eddig szep es jo, csak az a baj h halucinalok, es egyedul vagyok itthon, es kicsit felek ettol...
2017. jan. 27. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Szedsz valami gyógyszert? Mit? Olvasd el milyen mellékhatásai lehetnek. A hallucináció nem normális, ha mellékhatása is egy gyógyszernek akkor sem gyakori. Fel kéne hívnod valakit.
2017. jan. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem szedek semmi gyogyszert, hat most 3mat tudnek felhozni, inkabb hangokat halucinaltam be, az 1.az az volt mikor apukamat hallottam lennt ordibalni aztan lementem de nem volt ott senki 2.az ismerosom egyik hangjat mindig egy masik szobabaol hallottam 3.a tukorben mashogy lattam a dolgokat mint a valosagban,es meg volt par olyan amikor bekepzeltem pl bogarakat ahogy masznak felem vagy stb.
2017. jan. 27. 11:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem normális, és mandulagyulladástól nem lehet ilyen, pszichiáterhez kellene menned.
2017. jan. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszokat!
2017. jan. 27. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!