Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon fáj a bal kéfejem és a...

Nagyon fáj a bal kéfejem és a csuklóm mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szerintem nem inhuvely gyulladàs mert nem emelek semmit mostanàban. Vagy spontàn kialakulhat az inhüvelygyulladàs? Légyszu segìtsetek nagyon fàj! :(

2017. jan. 28. 22:01
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsássatok meg a félreirásért.naszoval a kézfejem fáj :)
2017. jan. 28. 22:07
 2/5 anonim ***** válasza:

Duzzanat érzékelhető? Egyéb elváltozás? Történt valami baleset? Nem ártana elmennie baleseti sebészetre, vagy beutalót / időpontot kérni egy szakemberhez.

Egyéb kérdés esetén írjon privátban.

2017. jan. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megerőltetés attól is lehet ha sokat gépezel, ha nem javul menj el a háziorvoshoz, ad beutalót szakrendelésre.
2017. jan. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem eröltettem meg, nem volt semmi baleset, gépezni nem szoktam, emelni csak a kutyámat szoktam ( yorkshire). És köszönöm az eddigi válaszokat. ( ha ez számit akkor 17/L)
2017. jan. 29. 09:12
 5/5 A kérdező kommentje:
Már nem fáj csak gyengébbnek érzem. Nem volt semmilyen elváltozás. De azért elmegyek orvoshoz mert nem az első alkalommal fájt. :)
2017. jan. 29. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!