Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az ACC-t hányszor vehetem így be?

Az ACC-t hányszor vehetem így be?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már pár napja eléggé fáj a torkom és köhögök elég szárazan. A nagymamám adott reggel egy ACC granulátumot (por alapú ACC),ami 200mg-os. Most bevehetnék e egy ACC long 600mg-os pezsgőtablettát? Mármint nem bevenném, hanem feloldanám :) Megihatom? Elég ramatyul vagyok, este tervezek majd neo citrant is inni.

Köszönöm a válaszokat! :)



2017. jan. 29. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
1 nap 1 ACC 600-as a max. Tehát ha ittál már 200-ast, akkor 600-ast ma már nem ihatsz. Illetve mivel az ACC köptető, így azt most már amúgy se igyál. Délután 3, max. 4 óra, de ha később iszol, akkor elég valószínű, hogy egész éjjel köhögni fogsz tőle.
2017. jan. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát igen,azért akartam minél előbb :D ma mindegy, köszönöm szépen,akkor majd holnap :D
2017. jan. 29. 16:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hány éves vagyok (14 év alatt 600-as nem adható). De egyébként beveheted, a 200-as kb. semmit sem ér
2017. jan. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ACC 600-at napi 1x kell bevenni,de nagyon sokszor erős,ugató jellegű köhögést okoz,ezért célszerűbb 3x1 ACC 200-at szedni és az utolsó adagot 5 óra előtt bevenni,hogy tudjál aludni. Ezt nem csak gondolom,hanem körzeti nővér vagyok és a betegek nagy része erről számol be.
2017. jan. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!