Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Minden nap fejfájással küzdök...

Minden nap fejfájással küzdök mi lehet a bajom? Nyomást érzek a szemem körűl. A többi lent.

Figyelt kérdés
A szemem körűl ( homlok , arc szem fogaimban is nyomást érzek ) már nem tudom elviselni . Voltam orvosnál szerinte a magas vernyomás miatt de nem magas a vérnyomásom minden nap mérem 112-125 kozott ingadozik. Ez mar 1 éva tart Mit csináljak hova menjek ? 1 hónap alatt 3 levél gyógyszert eszek meg.. 22 lány

2017. jan. 30. 12:34
 1/8 TR75 ***** válasza:

Nem lehet ez arc/homloküreg gyulladás?

Vagy egy gyulladt fog?

2017. jan. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Fogaim rendben vannak !

Több mint 1 éve homlok / arcüreg gyulladásom csak nem lehet.. csak mondta volna az orvos.. vagy nem tudom

2017. jan. 30. 12:43
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Elöször is ne szedj ennyi fájdalomcsillapítót, mert függö leszel töle, emellett egyébként is ártalmas.


2. Keress meg egy normális orvost, aki nemcsak odadob valami ötletet, hanem meg is vizsgál.


3. Ennek tobb oka lehet, a legvalószínübb abból, amit írtál, az arc-/homloküreggyulladás. De lehet elvileg látásprobléma is meg még több más is.

2017. jan. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Több mint 1 éve homlok / arcüreg gyulladásom csak nem lehet.. csak mondta volna az orvos.. vagy nem tudom"


Krónikus melléküreg-gyulladás lehet, tarthat akár évtizedekig is, ha nem kezelik.

Az orvos meg gondolom, nem vizsgált ilyen itányban egyáltalán...

2017. jan. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.. elég valószínű akkor hogy homlok/arcüreg gyulladásom van... Szemészeten is voltam 1 hete látásom tökéletes .
2017. jan. 30. 12:53
 6/8 Kései Sirató ***** válasza:
Kérd a háziorvosod , hogy küldjön el röntgenvizsgálatra, az kimutatja a gyulladást.
2017. jan. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Holnap megyek is a háziorvoshoz és kérek beutalót mert ezt már nem birom. Tudom ennél van rosszabb betegség...de kihat a kapcsolatomra,baráti tátaságomra,és a tanulásra. Nem is értem eddig miért nem küldött el ,pedig mar annyiszor voltam ezzel a panasszal.
2017. jan. 30. 13:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Olvastam olyat, hogy krónikus migrént okozhat gluténérzékenység is. Szerintem egy próbát megérne, pár hét alatt kiderülne, ha egy időre gluténmentesen táplálkoznál.
2017. febr. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!