Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akik olyan kérdést tesztek...

Akik olyan kérdést tesztek fel, hogy hogyan lehetnétek betegek, miért akartok betegek lenni?

Figyelt kérdés
2017. febr. 2. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Ha valóban vannak ilyen kérdések, akkor az illetőnek vagy valami zavara van, vagy csak egyszerűen unatkozik.
2017. febr. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Mert azt hiszik, hogy az olyan jó móka.
2017. febr. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Nem akarnak suliba menni.
2017. febr. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41%
Doga van, amire nem volt idő készülni, de a doki nem veszi be a szimulálást. Ezenkívül, jó otthon lenni és pihenni egy hetet, orrfolyással, meg egy kis torokfájással és meleg levest enni a tv előtt.. Mennyivel jobb ez, mint a suliban szenvedni? Senki nem akar itt halálos betegséget, vagy ilyenek, senki nem hülye. Egy kis nátha kell meg pár nap szünet.. Ti is voltatok gyerekek nem? Nem hiszem el, hogy nem jutott eszetekbe direkt megfázni.
2017. febr. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem, mivel én gyerekkoromban nagyon sokszor voltam úgy igazán beteg, és örültem, ha nem kellett ágyban feküdnöm. Az más kérdés, hogy olyanom volt, hogy nem akartam iskolába menni, de az már felsőben.
2017. febr. 26. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!