Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 1 hete hasmenés, zöldes...

1 hete hasmenés, zöldes széklet. Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

10 napja indult gyomorgörcsökkel, és olyankor hasmenésem volt, a nem vizes állagú fajta. Aztán 6-7 napja átment vizes,folyékony hasmenésbe,napi 4-7, és eléggé vizes,leveses.. Ma már zöldes színű volt. A háziorvos Normixot adott pár napja,egy dobozzal beszedtem, széklettesztre nem küldött, azt mondta,pihenjek..

Viszont én kezdek aggódni, mert úgy látom a folyadék nagyrésze nem szívódik fel, hanem csúnya kifejezéssel élve, a fenekemen pisilem ki, bár mellette rendesen van vizeletem is, nem sötét,nem véres, hasmenés sem véres.

Probiotikumot szedek, napi egy enterolt 5 napja, előtte napi 4 dr chen félét.


2017. febr. 3. 09:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem értem. Hol marad a széntabletta és a Bolus adstringens ? Diéta, diólevél tea ? Ez egy elhanyagolt bélhurut.
2017. febr. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bolust nem szedhetek, szoptatok, széntablettát meg nem ajánlotta az orvos. Smectából szedtem be 2 csomaggal, akkor az megfogta, de utána ismét kezdődött..
2017. febr. 3. 09:40
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
10 napos hasmenésnél már kéne széklettenyésztés, menj vissza az orvoshoz, pláne ha szoptatsz, mert kimerülsz. Lehet, hogy makacs vírus, de inkább imponál valami bakteriális vagy parazitás fertőzésnek, esetleg más bélgyulladásnak. Egy vírusnak azért nem kéne 10 napig tartania, főleg ha nem használsz hasfogót.
2017. febr. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Decemberben nekem is ez volt két hétig, majdnem 3.

Aztán elmúlt magától, valami komolyabb vírus.

Diétázz szerintem az a legfontosabb! És nagyon sokat igyál!

2017. febr. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!