Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hosszu lefolyasu hanyos...

Hosszu lefolyasu hanyos hasmeneses fertozes van most?

Figyelt kérdés

Mar lassan 10 napja tart.

Smecta port szedek ket napja.Szentablettat is vettem be tegnap,2*5 db-ot,az annyit hatott,hogy ma csak delutantol megy a hasam, eddig csak haromszor,de megint olyan hig,vizes,mint mar tobb mint egy hete..

Haziorvos szerint virus, en mar nem tudom mit gondoljak.. Szedem az enterolt is..


2017. febr. 5. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Diétát is tartod mellette? Mert ha nem, akkor nem is fog jobb lenni.

Ha diétázol és mégis, akkor viszont egy hányós-hasmenéses vírus nem tart eddig. Max. 3-4 nap alatt átmegy. De ha neked 10 napja megy a hasad és hánysz, akkor nem ártana egy vérvétel és egy széklettenyésztés, mert nem biztos, hogy vírus.

2017. febr. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 2 szem Frontint vettem be tegnap mert elment a tippmixem már lassan egy milliót buktam kosárlabdából 2 gól kellet volna és nyertem volna százezret
2017. febr. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ket napig dietaztam, megsem lett jobb.

De mivel vizes hig hasmenesem van, igy a vekonybelben lehet valami baj, mert nem szivodnak fel a tapanyagok es a folyadek.Kerdes, hogy ezt virus, vagy esetleg bakterium, vagy mas okozza.

Azert tettem ki kerdest, hogy masnal is van e most ilyen hosszu lefolyas, mert akkor lehet kovetkeztetni hogy vurus,bakterium.

2017. febr. 5. 19:02
 4/6 anonim ***** válasza:

Én szerencsére nem voltam benne, de nagyon sok kollégám a munkahelyemen igen, nekik 3 nap alatt múlt el.

Viszont 2 nap diétától ne várj sokat. Ilyenkor végig diétázni kell. Háztartási keksz, ropi, pirítós, főtt krumpli, párolt rizs. Tejet, tejterméket pedig abszolút hanyagolni kell. Mert ha nem ezt teszed, hanem mindent eszel, akkor leterheled a gyomrod és nem fog átmenni rajtad.

Szóval diétázz. Ha továbbra sem múlik, akkor tuti nem vírus és széklettenyésztés kell.

2017. febr. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2 nap diéta? Ne csodáld,hogy nem gyógyulsz!

2 napig nem ehetsz mást csak kekszet,ropit,főtt krumplit,pirított kenyeret,húsleves levét,amiről leszeditek a zsírt. A 3. naptól tehetsz a kenyérre vékony zsiradékot és sovány sonkát. Az 5 naptól ehetsz húst,rizst,stb.,de még ezeket se szabad nagyon megfűszerezni. Tejet,tejterméket és gyümölcsöket pedig csak a 7. nap után kezdd el,mert ezek erjednek a belekben és az fokozza a hasmenést. Vegyél probiotikumot és Hidrasec tablettát. Ilyen egy hányós,hasmenéses diéta.

2017. febr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja egyébként a hasmenés milyenségéből lehet következtetni arra,hogy vírus vagy baktérium okozza. A vírusos hasmenés híg,vizes, a bakteriális nem vizes,hanem nyálkás.
2017. febr. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!